Podpořte nás

Staňte se akcionářem

Věříme v naši vizi a jsme přesvědčení významem a pozitivním přínosem našich aktivit, proto jako jediní Vám nabízíme možnost účastnit se našich ekologických projektů. Máte příležitost investovat s námi do pečlivě zvolených ekologických projektů formou pořízení PRIORITNÍCH AKCIÍ. Touto investicí se stáváte akcionáři a podpoříte tak aktivně společné vize, které se nelimitují jen na potraviny a výrobky denní spotřeby, ale zahrnují i logstiku, výstavbu, výzkum a vývoj a další, které budou přínosem společnosti v širokém spektru.

Kupujte naše produkty

Na trhu se objevuje velké množství ekologických a bio produktů, což velmi vítáme, ale spousta z nich není dotažena do cíle a jsou jen výsledkem honby za ziskem. Koupí našich produktů máte jistotu, že jsme za Vás vyřešili všechny aspekty od výroby, přes logistiku až po produkt samotný. Každý náš produkt podléhá přísným kritériím, které přenášíme na své dodavatele tak, abychom Vám zaručili produkty v té nejčistší bio kvalitě, od samotného získání surovin včetně minimalizace odpadu a zodpovědný přístup ke spotřebě vody a energií. Vždy a za jakýchkoliv okolností se ke svým dodavatelům a zaměstnancům chováme čestně a férově.

Chovejte se zodpovědně

Snažte se v maximální míře naplňovat náš Ekologický Kodex. Není potřeba myslet na velká gesta, ale každý z nás může důslednou a systematickou prací omezit zbytečné zatížení naší planety, ať už se jedná o nadměrnou spotřebu vody, energií a nebo zbytečným konzumním nakupováním nepotřebných produktů. Každá jedna změna chování každého z nás přinese více úspěchu, než plytké tlachání na internetu, nebo demonstrování na ulici.

Sdílejte nás

Základem úspěchu je všeobecné povědomé.

Věříme, že Vás naše vize zaujaly a proto budeme rádi, budete-li aktivně a pozitivně sdílet naše myšlenky se svým širokým okolím.

Děkujeme.